datum aukce 29. 11. 2017 18:30
499
prodáno za: 260 000 CZK
vyvolávací cena: 220 000 CZK

80. Sopko Jiří

Krajina III - provenience: zakoupeno v Galerii Gema reprodukováno: monografie Jiří Sopko, Pavla Pečinková a Dušan Bozman, 2007, str. 369 vystaveno: Jízdárna pražského hradu 2002, Galerie Rudolfinum 2007

letopočet 1999 - 2000
signatura sign. PD Sopko 99/00
technika olej, akryl, plátno
velikost 150 x 195 cm
autor 1942

Sál 260 000 CZK 29. 11. 2017 19:40:51
Sál 250 000 CZK 29. 11. 2017 19:40:48
Sál 240 000 CZK 29. 11. 2017 19:40:40
Sál 230 000 CZK 29. 11. 2017 19:40:37
Sál 220 000 CZK 29. 11. 2017 19:40:30