datum aukce 25. 03. 2018 13:30
4
379
prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

102. Lhoták Kamil

Žlutý balón

letopočet 1978
signatura sign. PD Kamil Lhoták 15. 3. 78
technika akvarel, tužka, karton
velikost 41 x 22 cm (výřez)
autor (1912-1990)

Sál 75 000 CZK 25. 03. 2018 15:10:17
7****4 70 000 CZK 25. 03. 2018 15:10:05
Sál 65 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:56
7****4 60 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:45
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:37
7****4 50 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:27
Sál 49 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:25
7****4 49 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:20
Sál 48 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:19
Sál 47 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:15
Sál 46 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:14
Sál 45 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:12
Sál 44 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:12
Sál 43 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:10
Sál 42 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:08
Sál 41 000 CZK 25. 03. 2018 15:09:01
Sál 40 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:57
Sál 39 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:53
Sál 38 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:52
Sál 37 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:47
Sál 36 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:46
Sál 35 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:42
7****4 34 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:40
Sál 33 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:36
Sál 32 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:35
Sál 31 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:35
Sál 30 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:25
Sál 29 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:23
Sál 28 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:18
Sál 27 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:15
Sál 26 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:14
Sál 25 000 CZK 25. 03. 2018 15:08:13
3****7 21 000 CZK 25. 03. 2018 15:07:59