datum aukce 25. 03. 2018 13:30
3
340
prodáno za: 180 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

108. Zoubek Olbram

Vítězství

letopočet
signatura sign. zezadu na plintě O. Zoubek
technika zlacená olověná plastika
velikost v. 62 cm
autor (1926-2017)

7****7 180 000 CZK 25. 03. 2018 15:16:08
Sál 170 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:58
7****7 160 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:46
Sál 150 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:41
7****7 150 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:39
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:30
Sál 130 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:26
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:24
Sál 110 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:21
3****2 100 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:15
Sál 95 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:14
3****2 95 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:06
7****9 90 000 CZK 25. 03. 2018 15:15:00
3****2 85 000 CZK 25. 03. 2018 15:14:54
4****1 80 000 CZK 25. 03. 2018 15:14:50