datum aukce 25. 03. 2018 13:30
300
prodáno za: 220 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

153. Istler Josef

Zátiší

letopočet 1970
signatura sign. PD Istler
technika olej, lepenka
velikost 35 x 45 cm
autor (1919-2000)

Sál 220 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:31
7****1 210 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:25
Sál 200 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:23
7****1 190 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:18
Sál 180 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:16
7****1 170 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:08
Sál 160 000 CZK 25. 03. 2018 15:53:07
7****1 150 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:58
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:56
7****1 130 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:48
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:46
7****1 110 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:37
Sál 100 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:36
Sál 95 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:36
7****1 90 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:28
Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:26
7****1 80 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:15
Sál 75 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:13
7****1 70 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:08
Sál 65 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:05
7****1 65 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:03
Sál 60 000 CZK 25. 03. 2018 15:52:01
7****1 60 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:58
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:55
7****1 55 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:50
Sál 50 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:46
Sál 49 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:46
Sál 48 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:46
Sál 47 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:45
Sál 46 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:41
Sál 45 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:41
Sál 44 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:40
Sál 43 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:39
Sál 42 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:39
Sál 41 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:39
Sál 40 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:36
7****1 32 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:36
6****5 31 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:34
7****1 30 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:28
6****5 29 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:26
7****1 28 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:19
6****5 27 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:19
7****1 26 000 CZK 25. 03. 2018 15:51:00
6****5 25 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:58
7****1 24 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:50
1****2 23 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:46
7****1 22 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:40
6****5 21 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:39
4****1 20 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:36