datum aukce 25. 03. 2018 13:30
214
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

158. Ranný Michal

Z Českého středohoří - na rubu na ablindrámu název díla autorem

letopočet 1970/1971
signatura sign. na rubu na blindrámu Michal Ranný 1970-71
technika olej, plátno
velikost 19,5 x 25,5 cm
autor (1946-1981)

Sál 65 000 CZK 25. 03. 2018 15:57:20
Sál 60 000 CZK 25. 03. 2018 15:57:09
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 15:57:06
Sál 50 000 CZK 25. 03. 2018 15:57:03
Sál 49 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:59
Sál 48 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:57
Sál 47 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:55
Sál 46 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:52
Sál 45 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:46
Sál 44 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:45
Sál 43 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:45
Sál 42 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:45
Sál 41 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:44
Sál 40 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:42
Sál 39 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:39
Sál 38 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:39
Sál 37 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:32
Sál 36 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:31
Sál 35 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:28
Sál 34 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:27
Sál 33 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:26
Sál 32 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:24
Sál 31 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:22
Sál 30 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:21
Sál 29 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:20
Sál 28 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:18
Sál 27 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:15
Sál 26 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:13
Sál 25 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:12
Sál 24 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:11
Sál 23 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:10
Sál 22 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:08
Sál 21 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:06
Sál 20 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:04
Sál 19 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:04
Sál 18 000 CZK 25. 03. 2018 15:56:02