datum aukce 25. 03. 2018 13:30
287
prodáno za: 85 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

163. Sopko Jiří

Bez názvu

letopočet 2003
signatura sign. na rubu Sopko 2003
technika olej, plátno
velikost 60 x 65 cm
autor (1942)

Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 15:59:53
Sál 80 000 CZK 25. 03. 2018 15:59:48
Sál 75 000 CZK 25. 03. 2018 15:59:48
Sál 70 000 CZK 25. 03. 2018 15:59:44