datum aukce 25. 03. 2018 13:30
220
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 14 000 CZK

164. Sopko Jiří

Bez názvu

letopočet 1988
signatura sign. PD Sopko 88
technika akvarel, ruční papír
velikost 21 x 30 cm
autor (1942)

Sál 14 000 CZK 25. 03. 2018 16:00:19