datum aukce 25. 03. 2018 13:30
213
vyvolávací cena: 28 000 CZK

165. Lamr Aleš

U vrátek zahrádky stojí na hlavě jaro a žvaní - na rubu na blindrámu název díla autorem

letopočet 1979
signatura sign. UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79
technika olej, tuš, plátno
velikost 19 x 25 cm
autor (1943)