datum aukce 25. 03. 2018 13:30
202
vyvolávací cena: 24 000 CZK

166. Vašíček Vladimír

Přenesení do světla - na rubu na blindrámu popis díla autorem

letopočet 1997
signatura sign. PD Vašíček 97
technika olej, plátno
velikost 73 x 60 cm
autor (1919-2003)