datum aukce 25. 03. 2018 13:30
711
prodáno za: 210 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

2. Radimský Václav

Tichá voda - na rubu potvrzení pravosti díla autorem

letopočet 1900
signatura sign. PD VRadimský 1900
technika olej, překližka
velikost 34,5 x 45 cm
autor (1867-1946)

Sál 210 000 CZK 25. 03. 2018 13:40:10
Sál 200 000 CZK 25. 03. 2018 13:40:04
Sál 190 000 CZK 25. 03. 2018 13:40:01
Sál 180 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:57
Sál 170 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:53
Sál 160 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:48
Sál 150 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:45
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:42
7****7 130 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:29
7****5 120 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:21