datum aukce 25. 03. 2018 13:30
6
413
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

42. Zoubek Olbram

Jezerní panna

letopočet
signatura sign. zezadu na plintě O. Zoubek
technika zlacená, barvená olověná plastika
velikost v. 71 cm
autor (1926-2017)

7****7 150 000 CZK 25. 03. 2018 14:22:18
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 14:22:05
7****7 130 000 CZK 25. 03. 2018 14:21:55
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 14:21:44
Sál 110 000 CZK 25. 03. 2018 14:21:38
4****1 100 000 CZK 25. 03. 2018 14:21:11