datum aukce 25. 03. 2018 13:30
308
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

53. Multrus Josef

Modistky v dílně - reprodukováno: Fedor Soldan - Sociální umění, Melantrich, 1980, č. 42.

letopočet
signatura sign. PD Multrus
technika olej, dřevo
velikost 37 x 52 cm
autor (1898-1957)

Sál 28 000 CZK 25. 03. 2018 14:29:57