datum aukce 25. 03. 2018 13:30
3
460
prodáno za: 250 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

54. Slabý František

Podvečer na potoce (Olše na potoce) - pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

letopočet 1904
signatura sign. PD Fr. Slabý 1904
technika olej, plátno
velikost 78 x 60,5 cm
autor (1863-1919)

Sál 250 000 CZK 25. 03. 2018 14:32:05
Sál 240 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:59
Sál 230 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:53
Sál 220 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:41
Sál 210 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:35
Sál 200 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:29
Sál 190 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:24
Sál 180 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:19
Sál 170 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:15
Sál 160 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:10
Sál 150 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:08
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 14:31:07
Sál 130 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:59
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:57
Sál 110 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:56
Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:50
Sál 80 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:47
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:45
Sál 50 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:42
7****1 44 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:41
5****5 43 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:28
2****3 42 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:25
5****5 41 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:25
2****3 40 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:20
5****5 39 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:20
2****3 38 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:16
5****5 37 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:16
2****3 36 000 CZK 25. 03. 2018 14:30:10