datum aukce 25. 03. 2018 13:30
345
prodáno za: 46 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

55. Šetelík Jaroslav

Pohled na Hradčany

letopočet
signatura sign. PD Jaroslav Šetelík
technika olej, plátno
velikost 66 x 75 cm
autor (1881-1955)

Sál 46 000 CZK 25. 03. 2018 14:33:06
7****5 45 000 CZK 25. 03. 2018 14:32:23