Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#56
Šimon Tavík František
#56
Šimon Tavík František
51-100
529 zobrazení
90 000 Kč
1. ART CONSULTING
25. 3. 2018 13:30
Day Sale Prague 2018
Aukční katalog
letopočet
1903
sign. PD F. Šimon 1903
olej, plátno
velikost
95 x 110 cm
(1877-1942)
Karlštejn
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript