datum aukce 25. 03. 2018 13:30
327
vyvolávací cena: 90 000 CZK

56. Šimon Tavík František

Karlštejn

letopočet 1903
signatura sign. PD F. Šimon 1903
technika olej, plátno
velikost 95 x 110 cm
autor (1877-1942)