datum aukce 25. 03. 2018 13:30
337
prodáno za: 130 000 CZK
vyvolávací cena: 85 000 CZK

57. Benka Martin

Chalupy na jaře

letopočet
signatura sign. LD Benka
technika olej, plátno
velikost 24 x 28 cm
autor (1888-1971)

Sál 130 000 CZK 25. 03. 2018 14:34:20
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 14:34:14
Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 14:34:05