datum aukce 25. 03. 2018 13:30
365
prodáno za: 180 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

58. Erdélyi Vojtěch

Krajina s řekou - pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

letopočet
signatura sign. LD Erdélyi
technika olej, plátno
velikost 46,5 x 56,5 cm
autor (1891-1955)

Sál 180 000 CZK 25. 03. 2018 14:34:45