datum aukce 25. 03. 2018 13:30
322
prodáno za: 46 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

59. Veris (Zamazal) Jaroslav

Motiv z Francie

letopočet 1927
signatura sign. PD Jveris Paris 27
technika olej, plátno
velikost 50 x 59,5 cm
autor (1900-1983)

Sál 46 000 CZK 25. 03. 2018 14:36:30
4****1 45 000 CZK 25. 03. 2018 14:36:22
Sál 44 000 CZK 25. 03. 2018 14:36:20
Sál 43 000 CZK 25. 03. 2018 14:36:14
Sál 42 000 CZK 25. 03. 2018 14:36:09
Sál 41 000 CZK 25. 03. 2018 14:36:05
Sál 40 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:58
Sál 39 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:52
4****1 38 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:44
Sál 37 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:43
Sál 36 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:42
Sál 35 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:40
Sál 34 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:39
Sál 33 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:39
Sál 32 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:39
4****1 31 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:38
Sál 30 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:33
Sál 29 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:29
Sál 28 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:28
4****1 28 000 CZK 25. 03. 2018 14:35:00