signatura | sign. PD K. J. Sigmund, na rubu K. J. Sigmund |
technika | olej, plátno |
velikost | 70 x 90 cm |
autor | (1897-1959) |
Zimní slunéčko nad Kostelcem - na rubu název díla autorem
technika | olej, plátno |
velikost | 70 x 90 cm |
autor | (1897-1959) |