datum aukce 25. 03. 2018 13:30
339
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

60. Sigmund Karel Jan

Zimní slunéčko nad Kostelcem - na rubu název díla autorem

letopočet
signatura sign. PD K. J. Sigmund, na rubu K. J. Sigmund
technika olej, plátno
velikost 70 x 90 cm
autor (1897-1959)

Sál 28 000 CZK 25. 03. 2018 14:37:05