#60

Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)

Zimní slunéčko nad Kostelcem

Sigmund Karel Jan
#60

Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)

Zimní slunéčko nad Kostelcem

51-100
621 zobrazení
28 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
25. 3. 2018 13:30

sign. PD K. J. Sigmund, na rubu K. J. Sigmund
olej, plátno
velikost
70 x 90 cm
(1897-1959)

Zimní slunéčko nad Kostelcem - na rubu název díla autorem