datum aukce 25. 03. 2018 13:30
342
prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

61. Kaván František

Zjara

letopočet
signatura sign. LD LD Kaván
technika olej, lepenka
velikost 50 x 65,5 cm
autor (1866-1941)

Sál 60 000 CZK 25. 03. 2018 14:37:37
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 14:37:29