datum aukce 25. 03. 2018 13:30
363
vyvolávací cena: 55 000 CZK

62. Kaván František

V Sedmihorkách za dolním rybníkem - LD název díla autorem

letopočet
signatura sign. LD Kaván
technika olej, lepenka
velikost 40 x 53 cm
autor (1866-1941)