datum aukce 25. 03. 2018 13:30
331
vyvolávací cena: 60 000 CZK

64. Holub Josef

Krajina

letopočet
signatura sign. PD J. Holub
technika olej, plátno
velikost 47,5 x 61 cm
autor (1870-1957)