datum aukce 25. 03. 2018 13:30
314
prodáno za: 21 000 CZK
vyvolávací cena: 14 000 CZK

65. Mervart Augustin

Letní mlhy na Prostřední Bečvě - na rubu název díla autorem a autorova dedikace dceři s datací 29. XI. 1943.

letopočet 1943
signatura sign. PD Aug. Mervart 43., na rubu pod dedikací Aug. Mervart
technika olej, lepenka
velikost 32 x 50 cm
autor (1889-1968)

Sál 21 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:08
Sál 20 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:04
Sál 19 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:04
Sál 18 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:03
Sál 17 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:03
Sál 16 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:01
Sál 15 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:01
Sál 14 000 CZK 25. 03. 2018 14:41:00