datum aukce 25. 03. 2018 13:30
348
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

67. Eberl František Zdeněk

Portrét dívky

letopočet
signatura sign. LD F. Eberl
technika olej, plátno
velikost 28 x 22,5 cm
autor (1887-1962)

Sál 50 000 CZK 25. 03. 2018 14:42:02