letopočet | 40. léta 20. stol. |
signatura | sign. PD Krejčí |
technika | olej, olejová tempera, lepenka |
velikost | 46 x 56 cm |
autor | (1858-1934) |
Krajina
signatura | sign. PD Krejčí |
velikost | 46 x 56 cm |
autor | (1858-1934) |