Krejčí František
51-100
541 zobrazení
25 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
25. 3. 2018 13:30

letopočet
40. léta 20. stol.
sign. PD Krejčí
olej, olejová tempera, lepenka
velikost
46 x 56 cm
(1858-1934)

Krajina