datum aukce 25. 03. 2018 13:30
312
vyvolávací cena: 25 000 CZK

68. Krejčí František

Krajina

letopočet 40. léta 20. stol.
signatura sign. PD Krejčí
technika olej, olejová tempera, lepenka
velikost 46 x 56 cm
autor (1858-1934)