datum aukce 29. 04. 2018 13:30
657
prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

1. Preissig Vojtěch

Portrét dívky

Technika suchá jehla
Rozměr 16,5 x 15,5 cm
Signováno sign. PD Vojt Preissig
autor (1873-1944)

Sál 7 000 CZK 29. 04. 2018 13:36:52