datum aukce 29. 04. 2018 13:30
618
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

10. Drtikol František

Sláva ženství

LP 1939
Technika olej, lepenka
Rozměr 27,5 x 37 cm
Signováno sign. LD Drtikol 1939, na rubu monogram FD, 29/9 1939
autor (1883-1961)

Sál 65 000 CZK 29. 04. 2018 13:43:55
Sál 60 000 CZK 29. 04. 2018 13:43:51
Sál 55 000 CZK 29. 04. 2018 13:43:43