datum aukce 29. 04. 2018 13:30
359
prodáno za: 800 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

102. Sutnar Ladislav

Venuše

LP 60. léta 20. stol.
Technika olej, sololit
Rozměr 122 x 63 cm
Signováno neznačeno
Popis odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
autor (1897-1976)

Sál 800 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:57
Sál 750 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:51
Sál 700 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:42
Sál 650 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:37
Sál 600 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:35
Sál 550 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:30
Sál 500 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:26
Sál 490 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:22
Sál 480 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:19
Sál 470 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:15
Sál 460 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:15
Sál 450 000 CZK 29. 04. 2018 14:57:12