datum aukce 29. 04. 2018 13:30
413
prodáno za: 470 000 CZK
vyvolávací cena: 75 000 CZK

11. Sychra Vladimír

Snová krajina

LP 1931
Technika olej, plátno
Rozměr 64,5 x 80,5 cm
Signováno sign. PD V. Sychra 31
Popis odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
autor (1903-1963)

Sál 470 000 CZK 29. 04. 2018 13:48:28
Sál 460 000 CZK 29. 04. 2018 13:48:21
Sál 450 000 CZK 29. 04. 2018 13:48:14
Sál 440 000 CZK 29. 04. 2018 13:48:08
Sál 430 000 CZK 29. 04. 2018 13:48:00
Sál 420 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:55
Sál 410 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:49
Sál 400 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:42
Sál 390 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:30
Sál 380 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:25
Sál 370 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:17
Sál 360 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:10
Sál 350 000 CZK 29. 04. 2018 13:47:04
Sál 340 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:58
Sál 330 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:42
Sál 320 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:36
Sál 310 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:26
Sál 300 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:19
Sál 290 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:09
Sál 280 000 CZK 29. 04. 2018 13:46:03
Sál 270 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:54
Sál 260 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:47
Sál 250 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:40
Sál 240 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:35
Sál 230 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:28
Sál 220 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:25
Sál 210 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:22
Sál 200 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:18
Sál 190 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:14
Sál 180 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:10
Sál 170 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:06
Sál 160 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:02
Sál 150 000 CZK 29. 04. 2018 13:45:00
Sál 140 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:55
Sál 130 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:52
Sál 120 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:48
Sál 110 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:45
Sál 100 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:43
Sál 95 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:40
Sál 90 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:33
Sál 85 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:32
Sál 80 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:31
Sál 75 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:29
8****3 75 000 CZK 29. 04. 2018 13:44:11