datum aukce 29. 04. 2018 13:30
499
prodáno za: 31 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

13. Procházková Linka

Kvetoucí větev ve váze

Technika olej, lepenka
Rozměr 69,5 x 49 cm
Signováno sign. LD Linka Procházková
Popis odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
autor (1884-1960)

Sál 31 000 CZK 29. 04. 2018 13:49:48
Sál 30 000 CZK 29. 04. 2018 13:49:37