datum aukce 29. 04. 2018 13:30
2
648
prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

15. Tichý František

Paganini IV

LP 1947
Technika litografie, IV. stav
Rozměr 42,5 x 32 cm
Signováno sign. LD František Tichý 47
Popis PD přípis autorem: orig lito, v soupisu grafického díla č. 130
autor (1896-1961)

Sál 34 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:45
Sál 33 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:41
Sál 32 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:37
Sál 31 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:33
Sál 30 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:27
Sál 29 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:24
Sál 28 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:19
Sál 27 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:15
Sál 26 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:04
Sál 25 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:00
Sál 24 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:00
Sál 23 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:56
*****3 22 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:51
Sál 21 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:49
*****3 21 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:45
Sál 20 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:44
Sál 19 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:44
*****8 18 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:41
*****3 17 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:29
*****8 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:27
*****3 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:27
*****8 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:25
*****3 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:25
*****8 13 000 CZK 29. 04. 2018 13:50:00