datum aukce 29. 04. 2018 13:30
6
658
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

16. Tichý František

Hadí muž III

LP 1946
Technika suchá jehla
Rozměr 27,5 x 21,5 cm
Signováno sign. UD Tichý 46
Popis v soupisu grafického díla č. 116
autor (1896-1961)

Sál 30 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:00
Sál 29 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:57
Sál 28 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:53
Sál 27 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:47
*****9 26 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:43
Sál 25 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:41
*****3 25 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:38
Sál 24 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:35
*****3 24 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:34
Sál 23 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:32
*****3 23 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:29
*****9 22 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:24
*****3 21 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:22
Sál 20 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:22
Sál 19 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:20
*****3 19 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:17
*****9 18 000 CZK 29. 04. 2018 13:52:07
*****8 17 000 CZK 29. 04. 2018 13:51:58