datum aukce 29. 04. 2018 13:30
561
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

17. Tichý František

Hlava harlekýna

LP 1942
Technika lept, III. stav
Rozměr 21 x 14 cm
Signováno sign. UD Tichý 42, PD T. v tisku
Popis v soupisu grafického díla č. 21/3.
autor (1896-1961)

Sál 18 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:37
Sál 17 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:32
Sál 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:28
Sál 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:26
Sál 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:25
Sál 13 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:25
Sál 12 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:25
Sál 11 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:25
*****8 10 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:11