datum aukce 29. 04. 2018 13:30
3
537
prodáno za: 23 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

18. Tichý František

Paganini I

LP 1942
Technika lept
Rozměr 33 x 18 cm
Signováno sign. UD Tichý 42
Popis v soupisu grafického díla č. 68
autor (1896-1961)

Sál 23 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:45
Sál 22 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:38
Sál 21 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:33
Sál 20 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:29
Sál 19 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:22
*****9 18 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:16
Sál 17 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:14
*****3 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:08
Sál 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:07
*****3 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:03
*****8 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:53:50