datum aukce 29. 04. 2018 13:30
600
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

19. Tichý František

Bílá černoška

LP 1947
Technika suchá jehla
Rozměr 18,5 x 13 cm
Signováno sign. UD Tichý 47
Popis v soupisu grafického díla č. 148
autor (1896-1961)

Sál 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:23
Sál 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:16
Sál 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:15
Sál 13 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:15
Sál 12 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:15
Sál 11 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:14
Sál 10 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:12
*****9 10 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:09
Sál 9 500 CZK 29. 04. 2018 13:55:08
*****8 9 500 CZK 29. 04. 2018 13:55:08
*****8 9 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:08
Sál 8 500 CZK 29. 04. 2018 13:55:08
*****8 8 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:06
*****3 7 500 CZK 29. 04. 2018 13:55:06
*****8 7 000 CZK 29. 04. 2018 13:55:00
*****3 6 500 CZK 29. 04. 2018 13:55:00
*****8 6 000 CZK 29. 04. 2018 13:54:57