datum aukce 29. 04. 2018 13:30
674
prodáno za: 46 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

2. Preissig Vojtěch

Před bouří

LP 1906
Technika barevný lept
Rozměr 37,5 x 19 cm
Signováno sign. PD Vojt Preissig 1906
autor (1873-1944)

Sál 46 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:55
Sál 45 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:50
Sál 44 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:45
Sál 43 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:41
Sál 42 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:39
Sál 41 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:34
Sál 40 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:27
Sál 39 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:25
Sál 38 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:23
Sál 37 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:19
Sál 36 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:17
Sál 35 000 CZK 29. 04. 2018 13:37:13