datum aukce 29. 04. 2018 13:30
595
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 38 000 CZK

3. Preissig Vojtěch

Strom v květu

LP 1905
Technika barevný lept
Rozměr 36 x 29 cm
Signováno sign. PD Vojt Preissig
autor (1873-1944)

Sál 90 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:34
Sál 85 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:32
Sál 80 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:27
Sál 75 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:25
Sál 70 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:22
Sál 65 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:18
Sál 60 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:12
Sál 55 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:08
Sál 50 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:04
Sál 49 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:02
Sál 48 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:59
Sál 47 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:55
Sál 46 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:52
Sál 45 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:49
Sál 44 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:44
Sál 43 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:43
Sál 42 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:39
Sál 41 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:36
Sál 40 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:32
Sál 39 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:26
Sál 38 000 CZK 29. 04. 2018 13:38:22