#4

Max Švabinský
(1873 – 1962)

Zjevení, Rajská sonáta I

Švabinský Max
#4

Max Švabinský
(1873 – 1962)

Zjevení, Rajská sonáta I

1-50
769 zobrazení
16 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
29. 4. 2018 13:30

LP
1917
Technika
dřevoryt, autorský tisk
Rozměr
80 x 53,5 cm
Signováno
sign. PD M. Švabinský
přípisy autorem: LN list č. 1, LD vlastnoruční tisk autorův, v soupisu grafického díla č. 134
(1873-1962)

Zjevení, Rajská sonáta I

Zemřel 10. února 1962 v Praze.