datum aukce 29. 04. 2018 13:30
644
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

5. Švabinský Max

Návrat z lovu, Rajská sonáta II

LP 1917
Technika dřevoryt, autorský tisk
Rozměr 80 x 52,5 cm
Signováno sign. PD M Švabinský , monogram MŠ v tisku
Popis přípisy autorem: LN list č. 2, LD vlastnoruční tisk autorův, v soupisu grafického díla č. 137
autor (1873-1962)

*****3 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:42
Sál 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:40
Sál 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:40
Sál 13 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:39
Sál 12 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:39
Sál 11 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:38
Sál 10 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:35
Sál 9 500 CZK 29. 04. 2018 13:40:35
Sál 9 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:35
Sál 8 500 CZK 29. 04. 2018 13:40:34
*****9 8 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:32