datum aukce 29. 04. 2018 13:30
785
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

6. Švabinský Max

Únos, Rajská sonáta III

LP 1920
Technika dřevoryt, autorský tisk
Rozměr 79,5 x 52 cm
Signováno sign. PD M. Švabinský, UD M. Švabinský-INV-SC 1920 v tisku
Popis přípisy autorem: LN list č. 3, LD vlastnoruční tisk autorův, v soupisu grafického díla č. 186
autor (1873-1962)

Sál 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:27
Sál 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:17
Sál 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:16
Sál 13 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:16
Sál 12 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:15
*****3 12 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:12
Sál 11 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:11
Sál 10 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:10
Sál 9 500 CZK 29. 04. 2018 13:41:10
Sál 9 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:09
Sál 8 500 CZK 29. 04. 2018 13:41:09
Sál 8 000 CZK 29. 04. 2018 13:41:09