datum aukce 29. 04. 2018 13:30
653
prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 22 000 CZK

8. Procházka Antonín

Krajina s mostem

LP kolem 1925
Technika kombinovaná technika, kvaš, tuš, tužka, papír
Rozměr 29 x 23 cm
Signováno sign. UD A Procházka
Popis na rubu razítko vystaveno Dům umění města Brna 11. VI. 1967
autor (1882-1945)

*****0 26 000 CZK 29. 04. 2018 13:42:51
Sál 25 500 CZK 29. 04. 2018 13:42:51
*****0 25 000 CZK 29. 04. 2018 13:42:49
Sál 24 500 CZK 29. 04. 2018 13:42:49
*****0 24 000 CZK 29. 04. 2018 13:42:41
Sál 23 500 CZK 29. 04. 2018 13:42:41
*****0 23 000 CZK 29. 04. 2018 13:42:38
Sál 22 500 CZK 29. 04. 2018 13:42:38
*****0 22 000 CZK 29. 04. 2018 13:42:22