datum aukce 29. 04. 2018 13:30
337
prodáno za: 550 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

81. Kolářová Běla

Variace na dva trojúhelníky I

LP 1968
Technika asambláž, kovové patentky, karton
Rozměr 60 x 60 cm
Signováno sign. PD Běla Kolářová 1968
Popis na rubu razítko výstavy: Galerie výtvarného umění Litoměřice 1997 a štítek s popisem díla
autor (1923-2010)

Sál 550 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:51
Sál 500 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:44
Sál 490 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:38
Sál 480 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:34
Sál 470 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:31
Sál 460 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:27
Sál 450 000 CZK 29. 04. 2018 14:39:18