datum aukce 29. 04. 2018 13:30
317
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

82. Kmentová Eva

Svatá hlava I. (Bůh otec)

Technika cínová plastika
Rozměr v. 57 cm
Signováno sign. zezadu monogram EK
Popis reprodukováno: Ludmila Vachtová - Teď - Práce Eva Kmentové, str. 170, obr. č. 192, Arbor vitae, 2006
autor (1928-1980)

Sál 90 000 CZK 29. 04. 2018 14:40:28