datum aukce 07. 06. 2018 18:30
346
prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

1. Bauch Jan

Inkvizice

Popis na rubu název díla autorem a číslo z výstavy 145 vystaveno: Výtvarní umělci galerie Vincence Kramáře z let 1964–1971, Dejvická galerie Vincence Kramáře, 1998
LP 1960
Signováno sign. PD Jan Bauch 1960
Technika olej, plátno
Rozměr 73 x 100 cm
Rok úmrtí 1995
Rok narození 1898
Roky (1898-1995)

6****5 190 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:14
Sál 180 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:08
6****5 170 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:58
Sál 160 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:56
6****5 150 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:51
Sál 140 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:49
6****5 130 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:45
Sál 120 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:43
6****5 120 000 CZK 07. 06. 2018 18:40:33