datum aukce 07. 06. 2018 18:30
401
prodáno za: 420 000 CZK
vyvolávací cena: 220 000 CZK

10. Vožniak Jaroslav

Dva bratři v zajetí léčky

Popis na rubu název díla autorem
LP 1967
Signováno sign. PD J. Vožniak 67, na rubu Jaroslav Vožniak
Technika kombinovaná technika, asambláž, plastika, lana, deska, laky
Rozměr 125 x 82 x 14 cm
Rok úmrtí 2005
Rok narození 1933
Roky (1933-2005)

Sál 420 000 CZK 07. 06. 2018 18:50:33
Sál 410 000 CZK 07. 06. 2018 18:50:24
Sál 400 000 CZK 07. 06. 2018 18:50:18
Sál 390 000 CZK 07. 06. 2018 18:50:17
Sál 380 000 CZK 07. 06. 2018 18:50:09
Sál 370 000 CZK 07. 06. 2018 18:50:02
Sál 360 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:56
Sál 350 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:51
Sál 340 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:45
Sál 330 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:36
Sál 320 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:30
Sál 310 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:24
Sál 300 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:07
Sál 290 000 CZK 07. 06. 2018 18:49:00
Sál 280 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:58
Sál 270 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:58
Sál 260 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:54
Sál 250 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:51
Sál 240 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:48
Sál 230 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:44
Sál 220 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:38