datum aukce 07. 06. 2018 18:30
372
prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 75 000 CZK

13. Zoubek Olbram

Vyklenuté torzo

Popis reprodukováno: Olbram Zoubek - soupis díla, Malina, Brno, 1996, str. 65, č. 109, popsáno č. 161. vystaveno: Studio MDK PB, Opava, kat. č. 4
LP 1966
Signováno sign. zezadu Zoubek 66
Technika olověná plastika
Rozměr 63 x 22 x 5 cm
Rok úmrtí 2017
Rok narození 1926
Roky (1926-2017)

2****5 75 000 CZK 07. 06. 2018 18:51:54