datum aukce 07. 06. 2018 18:30
381
vyvolávací cena: 650 000 CZK

15. Zoubek Olbram

Sergeji!

Popis v soupisu díla od Mgr. Jana Kapusty pod č. 949 (štíhlá varianta)
LP 1996
Signováno sign. nezjištěna
Technika plastika, osinkocement
Rozměr v. 233 cm
Rok úmrtí 2017
Rok narození 1926
Roky (1926-2017)