datum aukce 07. 06. 2018 18:30
376
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

16. Zörner Rudolf

Studie II.

Popis na rubu název díla autorem, na blindrámu autorský štítek s popisem
LP 1968
Signováno sign. LN R. Zörner 67, na rubu Zörner R. 1968
Technika olej, acronex, plavené křídy, pryskyřice, plátno
Rozměr 60 x 39 cm
Rok narození 1941
Roky (1941)

Sál 28 000 CZK 07. 06. 2018 18:53:40