datum aukce 07. 06. 2018 18:30
377
prodáno za: 650 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

17. Vožniak Jaroslav

Divadlo

Popis provenience: sbírka Jaroslava Borovičky
LP 60. léta 20. stol.
Signováno sign. nezjištěna
Technika kresba tuší, koláž, dřevěná deska
Rozměr 71 x 100 cm
Rok úmrtí 2005
Rok narození 1933
Roky (1933-2005)

Sál 650 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:41
Sál 600 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:35
Sál 550 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:30
Sál 500 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:24
Sál 490 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:20
Sál 480 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:17
Sál 470 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:15
Sál 460 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:12
Sál 450 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:10
Sál 440 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:07
Sál 430 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:06
Sál 420 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:05
Sál 410 000 CZK 07. 06. 2018 18:55:01
Sál 400 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:57
Sál 390 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:55
Sál 380 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:51
Sál 370 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:48
Sál 360 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:41
Sál 350 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:38
Sál 340 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:31
Sál 330 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:23
Sál 320 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:18
Sál 310 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:15
Sál 300 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:12
Sál 290 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:09
Sál 280 000 CZK 07. 06. 2018 18:54:06