datum aukce 07. 06. 2018 18:30
336
vyvolávací cena: 42 000 CZK

18. Novák Vladimír

Dvojice

LP 1970
Signováno sign. na rubu V. Novák 1970
Technika olej, plátno
Rozměr 75,5 x 60,5 cm
Rok narození 1947
Roky (1947)